*

Wereldbedrijf zoekt investeerder

Wereldbedrijf zoekt investeerder

Hoort bij Evenement

Economisch zware tijden of niet, de BNR in BusinessClub helpt ondernemeers met het zoeken naar geschikte investeerders. Hoe vind je een investeerder? Hoe overtuig je deze? En hoe sluit je een goede deal?

De tijd dat ondernemers makkelijk aan investeringen komen is voorbij. Meer dan de helft van de MKB bedrijven heeft problemen met de financiering. Dit blijkt uit onderzoek van het onderzoeksbureau  EIM. Banken zijn strenger in hun financieringsvoorwaarden en ondernemers weten vaak niet hoe ze andere investeerders aan zich kunnen binden.

Deelnemers hoorden alles over Angel Investors, Venture Capital, Private Equity en Crowd Investing. Daarnaast stond het uitwisselen van kennis en inspiratie tussen ondernemers centraal.

Dus hoe vind je een investeerder en hoe kies je de juiste partij? Hoe overtuig je deze? En hoe sluit je een goede deal? Kijk naar het verslag van het avondseminar ‘Wereldbedrijf zoekt investeerder’ en krijg antwoord op deze vragen.
 

 

Meld je aan!

De BNR in BusinessClub is op zoek naar ondernemend talent. Omdat we de kwaliteit van de club hoog willen houden, geldt er een strenge selectie. Leden en medewerkers van de BNR in BusinessClub kijken naar je aanvraag en laten binnen een maand weten of je bent toegelaten.

 

Ben jij een ondernemend talent en wil je lid worden van de BNR in BusinessClub? Dan kan je je nu HIER AANMELDEN. De BNR in Business Club wordt mede mogelijk gemaakt door AEGON.