Zuckerberg ontmoet investeerders
07 May 2012 09:03 PM
NEW YORK (AFN) - Honderden beleggers en bankiers stonden maandag in de rij voor een ontmoeting met topman Mark Zuckerberg van Facebook. ,,Zoiets hebben we nog nooit gezien'', zei een investeerder ter plekke. De sociale netwerksite, die naar verwachting volgende week de Amerikaanse beurs betreedt, houdt deze week een roadshow om de beursgang te promoten.
De 27-jarig Zuckerberg verscheen in de voor hem kenmerkende trui met capuchon, een spijkerbroek en sportschoenen. Pers werd geweerd bij het evenement, maar volgens bezoekers konden er in totaal vijf vragen worden gesteld op de eerste dag van de roadshow.
Zuckerberg gaf onder meer commentaar op een vraag over de overname van foto-app Instagram voor 1 miljard dollar. Critici vinden dat Facebook veel te veel betaalde. Hij zei dat hij de overeenkomst opnieuw zou sluiten als dat zou kunnen.
BNR Nieuwsupdate
Plannen Teeven vormen gevaar voor maatschappij

Dijsselbloem zit nog 'bovenop' woekerpolissen

Golanhoogte nieuw strijdtoneel, met de hand op de rem

'Miljardenclaim dreigt voor Nationale Nederlanden'
De oplossing voor de crisis ligt in de brievenbus

Advertenties
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.