PSG presenteert Ancelotti officieel als coach
30 December 2011 17:51 | bnr.nl
PARIJS (ANP) - De Franse voetbalclub Paris Saint-Germain heeft vrijdag Carlo Ancelotti officieel voorgesteld als de nieuwe coach. De benoeming van de Italiaanse trainer, die Antoine Kombouaré opvolgt, komt niet als een verrassing, aangezien PSG eerder deze week zijn komst al min of meer aankondigde.
PSG staat aan kop in de Franse competitie, maar de ambitieuze topclub was ontevreden over de vroegtijdige uitschakeling in de Europa League. Daardoor moest Kombouaré plaatsmaken voor de ex-coach van AC Milan (2001-2009) en Chelsea (2009-2011).
Ancelotti tekende een contract voor 2,5 jaar en verdient naar verluidt ruim 6 miljoen euro per jaar. De Italiaan maakte bij zijn aanstelling bekend dat hij de Franse ex-international Claude Makelele heeft aangesteld als zijn assistent. ,,Claude was een geweldige speler, met veel ervaring, charisma en karakter'', zei Ancelotti. ,,Hij kent het Franse voetbal van binnen en van buiten.''
Meer
- 'Amsterdamse beurs opent lager'
- 'Amsterdamse beurs opent lager'
- Prins Bernhard weg bij Antonov
- Franse president in Afghanistan
- Inflatie Japan op 0,2 procent
- Miami Heat naar finale Eastern Conference
- Politie China arresteert 'kannibaal monster'
- Reesink verkoopt Stalutech Benelux
- OM maakt strafeisen liquidatieproces bekend
- Verdachte in beroemde verdwijningszaak bekent
- Examen aardrijkskunde over na blunder school
- Zalm ziet niets in bankenbelasting
- 'Helft ziekenhuizen plaatst slechte heup'
- Thom Hoffman in nieuwe dramaserie van SBS6
- Joan Franka uitgeschakeld op songfestival
- Topman bank Vaticaan op straat gezet
- Wall Street sluit verdeeld
- Handelshuis eist miljoenen van Nasdaq
- Man wil drenkeling redden en verdrinkt zelf