Dode door crash vliegtuigje Biddinghuizen
16 August 2012 12:21 PM
In Biddinghuizen in Flevoland, waar dit weekend het grote muziekfestival Lowlands wordt gehouden, is een vliegtuigje neergestort. Een inzittende is daarbij om het leven gekomen.
Het kleine toestel kwam neer bij de Zijdenettenweg. Het is niet bekend of er meer inzittenden waren, meldde de politie donderdag.
Niet op terrein Lowlands
Het toestel zou in een spiraalduik zijn neergekomen. Het vliegtuigje kwam niet terecht op of rond het terrein van Lowlands, dat dezer dagen in Biddinghuizen plaatsvindt, zo liet een woordvoerder van het festival weten. De crash vond op ongeveer 4 tot 5 kilometer afstand van het festivalterrein plaats.
Tijdens het evenement mogen in het luchtruim boven Lowlands geen vliegtuigen komen, aldus de zegsman.
Meer
BNR Nieuwsupdate
'Curator onmisbaar in haperend jeugdzorgstelsel'

Friesland blijft strijden voor Thialf

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.


