Van Marwijk ontevreden over tweede helft
26 May 2012 11:05 PM
Bondscoach Bert van Marwijk was zaterdag vooral ontevreden over de tweede helft van het Nederlands elftal tegen Bulgarije (1-2).
"Na die strafschop en gelijkmaker vlak na rust ging bijna alles fout", zei hij. "Daarvoor ging het wel."
Eerste helft
Van Marwijk: "In de eerste helft hadden we ook een beetje pech. Dan was de aanname weer niet goed, dan ontbrak het aan een goede laatste voorzet en dan viel de bal weer net verkeerd. Na die gelijkmaker van Bulgarije werd het een vervelende wedstrijd."
Van Persie rechts
Het Nederlands elftal begon met Klaas-Jan Huntelaar als centrumspits en Robin van Persie op de rechterflank. "Iedereen doet of dat raar is", zei Van Marwijk. "Maar volgens mij hebben ze wel 12 of 13 keer samengespeeld. Robin maakte vanuit zijn positie trouwens na een prima loopactie het eerste doelpunt. Het klopt dat Van Persie en Van der Vaart
veel naar binnen trekken als ze op de flanken spelen. Maar dat geeft de
vleugelverdedigers weer de kans om op te komen."
BNR Nieuwsupdate
'Curator onmisbaar in haperend jeugdzorgstelsel'

Friesland blijft strijden voor Thialf

Advertenties
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.


