Zuckerberg per ongeluk in Chinese documentaire
29 May 2012 11:19 AM
De jonge miljardair Mark Zuckerberg is samen met zijn vrouw, Priscilla Chan, toevallig in een Chinese documentaire beland. In de trailer van de film is het stel in een flits te zien.
De documentaire speelt zich af in de miljoenenstad Shanghai. Je kan spreken van een groot toeval, want er wonen zo'n 13 miljoen inwoners in de Chinese stad. De beelden zijn gemaakt in maart toen het stel op reis was. Inmiddels is de trailer een internethit geworden.
De CEO van Facebook en zijn vrouw lopen nietsvermoedend door het beeld heen. Ze hebben beide niks met het onderwerp te maken.
Hier de trailer van de documentaire (ze zijn te zien na 29 seconden):
Meer
BNR Nieuwsupdate
Procter & Gamble houdt Dow Jones overeind

Geen onderzoek justitie tegen Lagarde

Belastingopbrengsten veel lager, geen belastingverhoging ter compensatie

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.