EU-ministers vragen Turkije kalm te reageren
25 June 2012 11:29 AM
Ministers van Buitenlandse Zaken van de EU-landen vragen Turkije kalm te reageren op het incident met het Turkse gevechtsvliegtuig in Syrië. Dat bleek maandag bij aanvang van EU-beraad in Luxemburg.
Het incident verandert de situatie in Syrië niet fundamenteel, zei de Britse minister William Hague.
"Militaire interventie in Syrië is uitgesloten", zei minister Uri Rosenthal. "Dat is geen zaak die de Nederlandse regering overweegt", zei hij. De Turkse regering beschuldigt Syrië van het neerschieten van een toestel vrijdag. Turkije stelt de zaak aan de orde bij een ingelast NAVO-beraad dinsdag.
Meer
BNR Nieuwsupdate
Israël vreest Russische wapens in Syrië

Ayaan Hirsi Ali is nu Amerikaanse

Inwoners Wetteren laten zich testen

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.

