Column Kees de Kort | Merkel, geef eens wat geld!
27 June 2012 01:33 PM
Kees de Kort heeft duidelijke verwachtingen van de EU-top: "Het is duidelijk dat iedereen naar mevrouw Merkel kijkt met de vraag; leg eens even wat geld op tafel of maak het ons wat makkelijker."
"Spanje en Portugal willen allemaal maar geld krijgen en de rente omlaag hebben. En daar moet iemand anders voor gaan zorgen. En dan komen we automatisch bij mevrouw Merkel terecht. Want de rest hangt er een beetje omheen. De Duitsers willen best wat doen maar willen natuurlijk wel controle en zeggenschap houden over wat er met het geld gebeurt. Gewoon in een put gooien heeft niet zoveel zin."
"Dat gaat gewoon een heel moeizaam proces worden. Er gaat ongetwijfeld iets bekend worden over een gezamenlijk optreden om de groei aan te pakken en nog wat van dat soort dingen. En er wordt natuurlijk weer aangekondigd dat er een volgende top aankomt."
Meer
BNR Nieuwsupdate
Huizen in april bijna 8 procent goedkoper

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.



