'De toekomst van de eurozone is veilig'
21 February 2012 06:11 | bnr.nl
Met het bereikte akkoord over Griekse steun is de toekomst van de eurozone veilig, zegt eurovoorzitter Jean-Claude Juncker. Geloof je dat? Laat het ons weten!
Naast een radioplayer, nieuwsoverzicht en files & flitsers introduceert BNR ook een primeur in nieuwsradioland: Apptalk. Dat is talkradio, maar dan vertaald naar een app. Het is Twitter en radio in één, oftewel: communiceren via voicetweets.
--> Klik hier om de app te downloaden voor Android
--> Klik hier voor de iPhone- en iPadversie
Meer functies
Wees gerust: de nieuwe BNR-app heeft een volwaardige radioplayer. Maar daarnaast is de nieuwe app uitgebreid met de BNR Nieuwsupdate, een helder overzicht van de belangrijkste nieuwsverhalen van de dag. En bovendien krijgen gebruikers van de BNR-app toegang tot het meest volledige overzicht van Files & Flitsers.
Apptalk
Naast nieuws, verkeer en een radioplayer heeft de app met Apptalk een unieke functie in huis. Apptalk geeft gebruikers de mogelijkheid om direct en zonder inbellen mee te praten met actuele stellingen en te reageren op elkaars meningen – met alle voordelen van dien.
Door middel van voicetweets stelt Apptalk iPhone- en iPad-gebruikers in staat om met gesproken reacties van maximaal 20 seconden hun mening te geven op actuele stellingen. De tweet wordt niet alleen gepubliceerd op de app maar - indien gewenst - ook op twitter. Zo kunnen alle volgers je tweet beluisteren. Voortaan kun je dus zelfs veilig handsfree twitteren van achter het stuur van je auto.
Uniek
De termen Apptalk en voicetweets zijn in deze vorm uniek. Nergens ter wereld lanceerde een medium op deze manier een app die luisteraars en lezers in staat stelt om hun mening te geven door iets in te spreken.
De redactie van BNR zal regelmatig stellingen lanceren waarvan uiteindelijk de beste voicetweets ook de zender zullen halen. Op die manier wordt de mening van onze luisteraars en lezers op de meest multimediaal-denkbare manier van Apptalk via het web naar de ether gehaald.
Nieuw
"Nieuws, debat en technologie gaan met deze nieuwe app hand in hand," aldus BNR-hoofdredacteur Paul van Gessel. "Het innovatieve karakter ervan sluit perfect aan bij de mentaliteit van onze doelgroep. Het is een prachtig nieuw, informatief en inspirerend platform."
De nieuwe BNR-app: stop hem in je broekzak en niets houdt je tegen.
Meer
- Apptalk | De overheid is geen betrouwbare partner voor het bedrijfsleven
- Apptalk | De VN-veiligheidsraad is achterhaald en overbodig
- Apptalk | Het is goed dat Nederland het permanent noodfonds steunt
- Apptalk | Het Facebook-aandeel is een farce
- Apptalk | Moet Robben op het EK nog penalties nemen?
- Apptalk | Facebook wordt rijk met mijn gegevens en ik vind het prima!
- BNR Apptalk | Niet zeuren over koopkrachtverlies
- BNR Apptalk | Nederland moet groener, en snel ook!
- Apptalk | Griekenland mag de euro nooit opgeven
- Een slimme zzp'er is goed verzekerd
- Kan het spoor beter door de overheid beheerd worden?
- Efficiënter werken maakt bezuinigen in de zorg overbodig
- Banken zijn medeschuldig aan debacle bij Vestia
- De tijd van het CDA is definitief voorbij
- Facebook naar de beurs: like?
- Apptalk | Voor de politie rij ik graag stapvoets
- Apptalk | Heeft het zin om het EK voetbal te boycotten?
- Apptalk | Vakbonden zijn nuttig
- Apptalk | Sap, Slob en Pechtold zijn helden