Apple wint Duitse patentzaak tegen Motorola
13 september 2012 09:56 PM
Een Duitse rechtbank heeft Motorola Mobility donderdag schuldig bevonden aan het maken van inbreuk op patenten van smartphones en tablets van concurrent Apple.
Motorola Mobility, eigendom van Google, moet een nog nader te bepalen boete betalen. De apparaten die gebruik maken van de Apple-technologie moeten bovendien van de markt worden gehaald. De geschonden patenten hadden te maken met de functie waardoor een document terugspringt naar het midden van het scherm als het wordt losgelaten.
Motorola kan nog in beroep tegen de uitspraak. De zaak is een van de vele patentzaken die technologiebedrijven wereldwijd tegen elkaar voeren. In Duitsland zijn zelfs erg veel rechtszaken. De wet beschermt patenten daar namelijk streng. Apple boekte in Duitsland eerder successen tegen Samsung.
Meer
BNR Nieuwsupdate
Beroep Klijnsma op telecombedrijven

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.



