9 aug: Groeten van Mars [video]
10 augustus 2012 04:40 PM
Marsrobot Curiosity heeft het op een fotograferen gezet. Maar soms worden foto's van een vorige robot aangezien voor dei van Curiosity. Er is nu ook een app die aangeeft hoe laat het is voor de robot.
Als je dit panorama ergens tegenkomt, dat is van Opportunity, Curiosity's voorganger. Let op de bandensporen.
Deze fotoserie is dus wel van de nieuwe robot.
Op onderstaande video kun je de onderdelen zien liggen die de landing hebben mogelijk gemaakt: het hitteschild, de parachute en de remraket.
Mars 24 is een programmaatje voor Windows, Mac en Linux dat je vertelt waar Curiosity staat op Mars, waar eerdere landingen plaatsvonden en hoe laat het daar is in Marstijd.
Lees dit interview met een van de chauffeurs van Curiosity, Scott Maxwell.
Meer
BNR Nieuwsupdate
Het magere seizoen voor de Nieuwe Haring begint
Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.




