Voor het evenement in Nederland hebben zich al ongeveer 360 Saabrijders aangemeld. "Wereldwijd is er behoefte om bij elkaar te komen. Saab is misschien failliet, maar het merk is niet dood'', zegt Nic Schellekens van Saab Club Nederland.

Saabmeetings
Dankzij de oproep van de club, samen met het Saabforum en Saabsunited.com, organiseren inmiddels 32 landen "Saabmeetings". In totaal worden er 63 evenementen gehouden.

De bijeenkomst in ons land wordt op zondag 15 januari gehouden op het voormalige vliegveld Valkenburg bij Leiden. Het treffen zal volgens Schellekens net zo goed bezocht worden door eigenaren van nieuwe Saabs als die van de klassiekers."Alles waar Saab op staat, komt langs."

Doorstart
De Nederlandse Saabclub heeft goede hoop dat het Zweedse bedrijf een doorstart maakt. Schellekens: "Het merk verdient een overlevingskans. Zie dit als een positief signaal richting de partijen die Saab kunnen helpen een doorstart te maken."