Autoverkoop daalt 4 procent in 2013
27 september 2012 10:42 AM
Autoverkopers moeten rekening houden met een iets minder jaar in 2013. De verkopen van personenauto's dalen volgend jaar naar verwachting met ongeveer 4 procent tot 480.000.
Dat hebben de brancheorganisaties Bovag en RAI Vereniging donderdag bekendgemaakt.
Gemiddelde
Dit jaar worden er vermoedelijk 500.000 auto's verkocht. De schatting
voor volgend jaar is in lijn met met het langjarig gemiddelde van de verkopen van nieuwe auto's. "Ondanks een laag consumentenvertrouwen, een verhoging van de btw en een stijgende werkloosheid blijft er vraag naar nieuwe, zuinige personenauto’s'', aldus de Bovag.
De belangenbehartigers plaatsen wel een kanttekening: als de belastingvrije reiskostenvergoeding wordt afgeschaft zullen er hoogstwaarschijnlijk minder auto's verkocht worden in 2013.
Meer
BNR Nieuwsupdate
NS gaat oud-werknemers met AOW-gat inzetten

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.



