BNR Paul van Liempt | Snelle sokken, stress en sportbladen
13 August 2012 09:26 PM
Paul van Liempt praat dinsdagochtend met Elvira Luykx. Zij is directeur Sponsoring bij DSM en denkt mee over innovaties op de Spelen.
De vraag die Paul van Liempt onder andere stelt, is in hoeverre stopsporters open voor innovaties staan? In Vancouver wilde bijvoorbeeld niet alle schaatsers in een nieuw pak. En hoe ver mag je sowieso gaan met innoveren om de wedstrijd eerlijk te houden?
Insight Benelux
Daarnaast komt John van Steur langs op de Clipper Stad Amsterdam. Als oprichter van Insight Benelux kijkt hij naar de stresspatronen van sporters. Hoe ga je als atleet om met stress die bij een finale komt kijken?
Sportpanel
En dan is er natuurlijk het sportpanel met onze vaste co-host en ex-schaatser Ben van der Burg, correspondent Lia van Bekhoven komt met het laatste sportnieuws vanuit Londen. Ook Gijsbregt Brouwer schuift aan. Hij was ooit professioneel langlaufer en is nu uitgever van sportbladen.
Dinsdagochtend vanaf half 10 live vanuit Londen op de Clipper Stad Amsterdam: Paul van Liempt.
BNR Nieuwsupdate
Lichamen broertjes vrijgegeven aan familie

Saab-top vast wegens hinderen belastingdienst

Advertenties
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.


