Carré wil nieuwe wegen inslaan met NS
19 September 2012 01:53 PM
Carré gaat een preferred partnership aan met de Nederlandse Spoorwegen. "Er zit een hele logische link tussen de NS en Carré", zegt zakelijk directeur Madeleine van der Zwaan.
"De helft van onze bezoekers komt van buiten Amsterdam", zegt Van der Zwaan tegen BNR Paul van Liempt. De merken hadden al eerder met elkaar gesproken, maar ze heeft die banden nadrukkelijk aangehaald. Als je van buiten Amsterdam komt, hoe ga je het dan gaan doen met vervoer als het 's avonds laat wordt?"
Arrangementen
"Als ik nu samen met de NS en een partner in de hotelbranche goede arrangementen weet aan te bieden waarbij je zorgeloos kunt boeken, dan kun je zeggen: 'ik ga met de trein, lekker eten in Carré, ik heb een mooie avond, ik blijf slapen en ik ga misschien de volgende dag nog naar een museum'. Dan bied ik service."
"Je biedt ook beleving. Carré staat altijd voor hele positieve gedachtes en gevoelens. Mensen hebben een fijn gevoel bij Carré. Je hebt een stukje magie als merk. Daarmee kun je verschillende merken betrekken bij de programmering van Carré. Zo staat er binnenkort een week lang een orkest in Carré met volledig duurzame instrumenten."
Zwaard van Damocles
Creativiteit is hard nodig, zeker nu de btw-verhoging als een zwaard van Damocles boven de theaterbranche hangt. "Het huidige tarief past bij de podiumkunsten. Dan is het volstrekt onlogisch om op dit moment de btw te verhogen van 6 naar 21 procent. Maar wie nu de politiek kan inschatten... nee, ik zal me daar wijselijk van onthouden."
BNR Nieuwsupdate
Belastingopbrengsten veel lager, geen belastingverhoging ter compensatie

Hygiënemaatregelen onvoldoende tegen ESBL-bacterie

Advertenties
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.

