Zakendoen Met | Ondernemers, musea en ruimtevaart
31 August 2012 12:46 PM
Zakendoen Met met Ruud Hendriks komt vandaag vanuit Hotel Huis te Duin in Noordwijk. Zijn zakenpartner is Frank van Leer, businessconsultant en schrijver van het boek 'Verkopen met tegenwind'.
Op de website laatonsondernemen.nl roept mijn tafelgast Rendert Algra, voorzitter van brancheorganisatie voor uitzend- en bemiddelingsbedrijven NVUB, ondernemers op om hun stem te laten horen. Hij is woest op politiek Den Haag. Ondernemers moeten samen ideeën ontwikkelen waar de politiek niet omheen kan.
Museum
Het
Rijksmuseum Twente redden van de ondergang. Deze zware taak heeft directeur
Arnoud Odding op zich genomen. De Raad voor Cultuur wil de subsidie van het
museum van 3,4 miljoen terugbrengen naar
2,4 miljoen. Niet voldoende om de deuren open te kunnen houden voor het
publiek.
Dutch Space
Een feestelijk onthaal voor
André Kuipers in Noordwijk gisteren, maar de ruimtevaartsector zelf viert alles
behalve feest. De industrie wacht met spanning de komst van een nieuw kabinet
af. Bart
Reijnen, directeur van Dutch Space en voorzitter van branchevereniging SpaceNed, komt vertellen wat de ruimtevaarttechnologie voor ons dagelijks bestaan
betekent.
Pitch
Maak
van een leeg winkelpand een reclamebord. Dat is het idee van twee jonge
ondernemers en één daarvan mag ons van dit idee overtuigen: Thimo
Bons. Hij krijgt één minuut om zijn idee te pitchen.
BNR Nieuwsupdate
Ruim half miljoen voor eerste Applecomputer

Advertenties
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.




