Zakendoen Met | AFAS Software, JSF en 3D animaties
09 May 2012 12:20 PM
Vanuit het Innoversum Innovatiecongres op Kennispark Twente doet René de Monchy vandaag zaken met Bas van der Veldt, de algemeen directeur van het familiebedrijf AFAS Software uit Leusden.
JSF
Wat gaat Nederland doen met de JSF? Het gevallen Kabinet Rutte I kon onder druk van de PVV geen beslissing nemen en schoof het voor zich uit. Aeronamic uit Almelo hoopt dat er snel duidelijkheid komt. Zij zijn beoogd toeleverancier voor de JSF. Dick Alta, eigenaar van Aeronamic, schuift aan om er over te vertellen.
3D Animaties
Ontwerpers van videogames kunnen niet meer zonder, maar ook filmmakers maken steeds meer gebruik van 3D animaties. En om die animaties levend te maken heb je bewegingsmeetsystemen nodig. Erik Wilbrink, vice-president sales en marketing van Xsens Technologies, is te gast. Xsens Technologies is maker en leverancier van innovatieve bewegingsmeetsystemen.
Meer
BNR Nieuwsupdate
Mourinho weg bij Real Madrid

Advertenties
BNR is meer dan nieuws alleen. BNR daagt uit, verbindt en inspireert. BNR is er
voor ambitieuze en ondernemende mensen die durven, kansen zien en het heft
in handen nemen. Wie naar BNR Nieuwsradio luistert, BNR.nl bezoekt of de
BNR Events bijwoont, neemt een voorsprong op de rest van Nederland.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.




