Zakendoen Met | Silicon Valley van Nederland, ijs en burn-outs
24 September 2012 12:50 PM
Zakendoen met Frits Huffnagel komt maandag vanuit de High Tech Campus in Eindhoven. Zijn zakenpartner vandaag is ICT-expert Krijn Schuurman.
Eindhoven was al de slimste kilometer ter wereld en heeft volgens Amerikaans onderzoek nu ook nog eens alles in zich om uit te groeien tot het volgende Silicon Valley. Frits Huffnagel gaat er over praten met Frans Schmetz, directeur van de High Tech Campus.
IJs maken
IJs maken kunnen we allemaal. Maar ijs verkopen: da’s een kunst. En die kunst wordt onderwezen aan de vernieuwde ijsuniversiteit van ijsmachinefabrikant Carpigiani hier in Eindhoven. Johan Rikken is Maestro bij Carpigiani en is te gast.
Burn-out
Ook wordt er gesproken over een taboe in het bedrijfsleven: de burn-out. Vorige week maakte bestuursvoorzitter Ton Buchner van Akzo Nobel bekend dat hij even gas terug neemt. En dat nieuws werd in Corporate Nederland toch fronzende wenkbrauwen ontvangen. Te gast is Albert Hietink, algemeen directeur van privékliniek U-center en zelf ooit getroffen door een burn-out.
Verder wordt de beurs geanalyseerd door Joost van Leenders en wordt de pitch gedaan door Jitske Altenburg van The Daily Pie Post.
BNR Nieuwsupdate
Anouk 9e, Denemarken wint songfestival

Inwoners Wetteren laten zich testen

Advertenties
Redactionele focus: nieuws en economie
Vaste thema’s: opinie, beurs, politiek, internationaal, traffic, auto, tech, duurzaam, wetenschap, gezondheid,ondernemen, media, marketing, juridisch, personal finance, arbeidsmarkt en lifestyle.



