Grieks overleg euroministers afgelast
14 February 2012 18:31 | bnr.nl
De ministers van Financiën van de eurolanden komen woensdag waarschijnlijk niet bij elkaar om te praten over de verstrekking van nieuwe noodkredieten aan Griekenland.
In plaats daarvan wordt er een telefonische vergadering georganiseerd, zo zeiden EU-diplomaten dinsdag tegen persbureau ANP.
Afgelast
Volgens de diplomaten is het '90 procent zeker' dat de vergadering in Brussel wordt afgelast, omdat Griekenland nog niet aan alle eisen van
de EU heeft voldaan. Zo moet het land nog duidelijk maken waar het dit jaar 325 miljoen aan extra bezuinigingen vandaan gaat halen.
Knopen doorhakken
Minister Jan Kees de Jager zei eerder op de dag al dat er woensdag geen knopen over de Griekse hulp zouden worden doorgehakt. Maandag treffen de ministers elkaar wel in Brussel, voor een eerder geplande, reguliere vergadering.
Meer
- Bankia klopt voor 19 miljard aan bij Spaanse regering
- Duitsers slaan brug naar Fransen: EU-belastingzones
- Euro zakt onder 1,25 dollar
- Europese rentes dalen
- Handel in Bankia stilgelegd
- Wall Street wint wat en verliest wat
- Rutte: mijn werkloosheidsaanpak de juiste
- Kamer stemt in met ESM-verdrag
- ABP ondanks crisis volop in Spanje
- PVV-motie tegen De Jager haalt het niet
- Ondernemerswantrouwen treft nu ook Duitsers
- Ook Wilders' vierde verzoek verworpen
- Update | Europa moet groeien, maar hoe?
- Griekenland ontkent voorbereidingen exit
- Rutte ontkent medewerking nieuwe EU grondwet
- Bundesbank: situatie Griekenland extreem zorgwekkend
- Euro op laagste niveau sinds zomer 2010
- Recessie maakt Nederlander koopschuw
- Another BRIC in the wall