Kooigevechten tussen 8-jarige kinderen
22 September 2011 11:42 | bnr.nl
Woest zijn ze in Engeland. De reden? Kinderen van acht jaar die deelnemen aan kooigevechten. Op internet zijn er beelden van verschenen en een storm van protest was het gevolg.
Het evenement vond plaats in Preston, meldden Britse media donderdag.
Zelfs de British Cage Fighting Association (BCFA), die dergelijke wedstrijden organiseert, is razend over de deelname van de jonge kinderen.
Krankzinnig
"Ouders die hun kinderen hieraan laten deelnemen, zijn debiel of krankzinnig", zei een woordvoerder van de BCFA. De eigenares van de club waar het kooigevecht werd gehouden, is het er niet mee eens. Zij zei de kritiek volkomen onterecht te vinden.
"De term kooigevechten doet de mensen steigeren. Buitenstaanders weten niet waar ze over praten. We organiseren hier ook bokswedstrijden voor kinderen en daar klaagt niemand over."
Onderzoek politie
De vrouw besloot daarom kooigevechten te blijven organiseren. De politie stelde al een onderzoek in naar de leeftijden van de deelnemers.
Meer
- Tsunami drijft Harley in armen Amerikaans museum
- Gratis woon- en kantoorruimte: zo doe je dat
- Video | Vechtpartij in parlement Oekraïne
- Examen moet over na blunder
- Harry Potter maakt gym weer populair
- Brit springt uit helikopter zonder parachute
- Neil Armstrong: Eerste maanlanding had 50 procent kans van slagen
- Berlijn onvindbaar voor Merkel | Video
- Man stopt jongen in wasmachine
- Grappen van bestuursvrouwen zijn om te janken
- BZN-zangeres loost Shell-aandelen om olieramp Nigeria
- Massa's Parmezaanse kaas bedolven door beving Bologna
- Ophef over portret met geslachtsdeel Zuma
- Parijse danseresjes trekken kleren weer uit
- Nederland-Duitsland: knor-knor
- Iets vergeten misschien?
- Naaktdanseres voelt zich in hemd gezet
- Obama zet Beckham in hemd
- Een royale diamant onder de hamer