Räikkönen kandidaat bij Red Bull
SILVERSTONE (ANP) - De Finse autocoureur Kimi Räikkönen is een serieuze kandidaat om vanaf 2014 teamgenoot van Sebastian Vettel te zijn bij de formule 1-renstal van Red Bull.
SILVERSTONE (ANP) - De Finse autocoureur Kimi Räikkönen is een serieuze kandidaat om vanaf 2014 teamgenoot van Sebastian Vettel te zijn bij de formule 1-renstal van Red Bull. ,,Kimi is zeker een optie als hij beschikbaar is'', zei teambaas Christian Horner donderdag in Britse media.
Drievoudig wereldkampioen Vettel verlengde onlangs zijn contract bij de Oostenrijkse renstal tot en met 2015. Het contract van Mark Webber bij Red Bull loopt aan het einde van dit seizoen af. Het is nog onduidelijk of de Australiër bijtekent. ,,Wij zullen pas een verandering overwegen, als het team daar beter van wordt. We verkeren in de gelukkige positie dat heel veel coureurs graag in een bolide van Red Bull willen rijden'', aldus Horner.
Vettel liet alvast weten dat Räikkönen welkom is. De Finse oud-wereldkampioen rijdt nu voor Lotus, maar zijn contract loopt aan het einde van dit jaar af. ,,Ik respecteer Kimi zeer. Ik kan goed met hem opschieten'', aldus de Duitser.