ANP20 jan '12 22:35

Koploper Bayern München onderuit

MONCHENGLADBACH (ANP) - Bayern München is vrijdagavond slecht begonnen aan de tweede helft van het seizoen in de Bundesliga. De koploper verloor bij de herstart van de Duitse competitie met 3-1 bij het verrassend sterke Borussia Mönchengladbach. Daarmee klom de ploeg van basisspeler Roel Brouwers naar de tweede plaats, op nog maar 1 punt van Bayern München.

Borussia Dortmund (zondag uit tegen Hamburger SV) en Schalke 04 (zaterdag thuis tegen VfB Stuttgart) kunnen in punten op gelijke hoogte komen met de lijstaanvoerder uit Beieren. Beide achtervolgers moeten dan wel hun wedstrijd in winst omzetten.

Met Arjen Robben in het basisteam had Bayern bij Borussia Mönchengladbach moeite met scoren. De afronding bij thuisploeg was aanzienlijk beter verzorgd. Marco Reus en Patrick Herrmann waren in de eerste helft trefzeker. Opnieuw Herrmann besliste het duel in de 71e minuut waarna Bastian Schweinsteiger namens de bezoekers de nul nog van het scorebord haalde.

Bayern München verloor eerder dit seizoen thuis al met 0-1 van Borussia MGB.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen