ANP10 aug '12 14:24

Forse winststijging voor Heineken-doelwit APB

ANP
ANP

SINGAPORE (AFN) - De Aziatische brouwer Asia Pacific Breweries, het beoogde doelwit van Heineken, heeft de winst voor bijzondere baten en lasten het afgelopen kwartaal met 36 procent zien stijgen. Dat maakte de brouwer van het in Azië zeer geliefde Tiger Beer vrijdag bekend.

De winst kwam in het derde kwartaal van het gebroken boekjaar uit op 91,1 miljoen Singaporese dollar (59,5 miljoen euro). Het bedrijf profiteerde van een volumegroei van 12 procent in Indochina en Thailand. Als een bijzondere bate door verkoop van onderdelen vorig jaar in de vergelijkbare periode wordt meegerekend, daalde de winst op jaarbasis met 12 procent.

Fraser & Neave (F&N), dat 40 procent van APB in handen heeft, maakte vrijdag een winststijging van 2,1 procent bekend tot 136 miljoen Singaporese dollar (89 miljoen euro).


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen