'AMG positiever over 2012'
AMSTERDAM (AFN) - AMG is positiever geworden over 2012. Dat concludeerde analist Filip de Pauw van ING woensdag.
De Pauw wijst erop dat AMG in 2012 ondanks moeilijke economische omstandigheden een hogere omzet en beter bedrijfsresultaat verwacht dan in 2011. Aan het einde van het derde kwartaal van 2011 maakte de producent van specialistische metalen die groei nog afhankelijk van de economische ontwikkelingen.
De ebitda van het vierde kwartaal was met 24,8 miljoen dollar 12 procent lager dan ING had verwacht. Het resultaat voldeed wel aan de verwachtingen van AMG.
ING hanteert een koopadvies voor het aandeel AMG, dat woensdag om 10.35 uur 3,5 procent hoger noteerde op 9,21 euro. De MidKap stond op dat moment 0,7 procent in de plus.