Duitse overname voor Aalberts
LANGBROEK (AFN) - Industrieel toeleverancier Aalberts Industries neemt 90 procent van de aandelen van het Duitse Galvanotechnik Baum over. Dat maakte de onderneming vrijdag bekend, zonder financiële details te melden.
Baum, gevestigd in Zwönitz, werd in 1977 opgericht door Helmut Baum en is gespecialiseerd in oppervlaktebehandelingen met legeringen waaronder zink-nikkel en zink-ijzer.
De onderneming heeft een jaarlijkse omzet van 21 miljoen euro en circa 245 medewerkers. Nicolai Baum, kleinzoon van de oprichter houdt de overige 10 procent van de aandelen.
De overname van Baum wordt door Aalberts gefinancierd uit kredietfaciliteiten. De resultaten van Baum zullen onmiddellijk bijdragen aan de winst per aandeel.