Vijf doden door verkeersongeval Aken

AKEN (ANP) - Vijf mensen zijn zaterdagmorgen vroeg om het leven gekomen door een verkeersongeval in de Duitse stad Aken. Ook raakten twee mensen zwaargewond. Dat heeft de Duitse politie laten weten.
Een politiewoordvoerder zei tegen het ANP dat de identiteit van de slachtoffers nog niet bekend is, maar dat vaststaat dat het geen Nederlanders zijn. Het ongeval had plaats om 1.20 uur. Twee personenauto´s botsten door onbekende oorzaak op elkaar. Het was niet mistig.
Vrijdagavond was Duitsland ook al opgeschrikt door een ernstig verkeersongeval. Net over de grens bij Enschede ontstond in dikke mist een verkeersongeval waarbij 52 voertuigen waren betrokken. Drie mensen kwamen om, 35 anderen raakten gewond.