'Geen verrassingen bij Reed Elsevier'
AMSTERDAM (AFN) - De handelsupdate van Reed Elsevier kende woensdag geen verrassingen voor de analisten van SNS Securities en Rabobank. Het bedrijf ziet de trends uit de eerste helft van het jaar doorzetten en bevestigde de doelstelling voor de winst over 2011.
SNS wees erop dat er geen sprake was van een versnelling van de groei ten opzichte van de eerste helft van het jaar, waar volgens de analisten wellicht wel op kon worden gehoopt. Reed Elsevier herhaalde verder enkele kwalificeringen over de marktomstandigheden uit het halfjaarbericht niet. Dit kan er volgens SNS op wijzen dat het positieve momentum vervaagt.
Volgens Rabo blijven de vooruitzichten voor Reed Elsevier in 2012 positief.
Woensdag om 9.19 uur noteerde het aandeel 0,9 procent lager op 8,80 euro. De AEX-index stond op dat moment 0,2 procent in de plus.