Barcelona maakt achterstand goed
BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft zaterdag in het eigen Camp Nou ternauwernood gewonnen van hekkensluiter Almeria. De Catalanen bogen een 1-0-achterstand om in een 3-1-zege. Sterspeler Lionel Messi was twee keer trefzeker.
Corona liet Barcelona in de 50e minuut even schrikken met zijn doelpunt. Messi herstelde het evenwicht drie minuten later echter alweer met een benutte strafschop. Thiago zorgde al snel voor 2-1 alvorens Messi in blessuretijd voor de tweede keer scoorde.
Barcelona bracht de voorsprong op Real Madrid, dat met 3-0 won van Athletic Bilbao, weer op acht punten. Volgende week staan beide aartsrivalen in Bernabeu tegenover elkaar. Het lijkt de laatste kans voor Real om het Barcelona echt lastig te maken in de strijd om de landstitel.