Dodig tussen de regen door naar laatste vier
ROSMALEN (ANP) - Ivan Dodig heeft zich donderdag bij de beste vier tennissers van het Unicef Open geschaard. De Kroaat sloeg zich in drie sets langs de Rus Teimoeraz Gabasjvili: 2-6 6-1 6-2. De partij werd in de tweede set lange tijd gestaakt door de regen in Rosmalen.
De als vierde geplaatste Dodig speelt in de halve eindstrijd tegen de winnaar van het duel tussen Marcos Baghdatis en Denis Gremelmayr. Die partij kon echter niet gespeeld worden door de slechte weersomstandigheden. De Cyprioot en de Duitser komen vrijdag pas weer de baan op.
Dodig is in de vorm van zijn leven. Hij won dit jaar zijn eerste ATP-toernooi in Zagreb en bezet met plek 42 zijn hoogste positie ooit op de wereldranglijst.