Valse bommelding bij IKEA Groningen
GRONINGEN (ANP) - De politie Groningen heeft zaterdagavond onderzoek verricht in en rond de vestiging van Ikea in Groningen. Dit gebeurde nadat bij alarmnummer 112 een melding was binnengekomen dat er een bom zou afgaan in het Groningse filiaal van het meubelconcern, zo meldde de politie zondag.
De politie kreeg de melding iets na 9 uur ’s avonds. Aan het eind van de avond was echter duidelijk dat zich geen explosieven in het pand bevonden. De Groningse Ikea is zondag niet open, maar opent maandag voor zover bekend wel gewoon zijn deuren.
De politie Groningen heeft een onderzoek ingesteld naar wie de valse bommelding heeft gepleegd. Op het moment van de melding was de Ikea al dicht, dus het onderzoek veroorzaakte geen overlast voor eventuele bezoekers.