BUI9 jan '15 10:33Aangepast op 9 jan '15 11:30

Luchthavenbedrijf Parijs leidt vluchten om

Auteur: ANP Nieuws

PARIJS (ANP) - Vluchten van en naar Parijs worden omgeleid om het luchtruim boven Dammartin-en-Goële te vermijden.

EPA
EPA

Dat heeft het luchthavenbedrijf Aéroports de Paris (ADP) vrijdag laten weten.

Dammartin-en-Goële, waar een gijzelingsactie gaande is waarbij schoten zijn gelost, ligt onder de rook van Paris Charles de Gaulle, de grootste van de drie internationale luchthavens die de Franse hoofdstad rijk is.

Volgens ADP heeft de maatregel geen gevolgen voor de dienstregeling op de Parijse luchthaven. Paris Charles de Gaulle is de thuisbasis van Air France, het Franse zusterbedrijf van KLM. Berichten van Franse media dat landingsbanen dicht zouden zijn, kloppen niet volgens het luchthavenbedrijf.

Op Schiphol kunnen de vluchten van en naar Charles de Gaulle enige vertraging oplopen omdat de vliegtuigen een andere route moeten nemen. Een woordvoerder van KLM verwacht dat de extra reistijd zal meevallen. De vlucht van 10.45 uur vanaf Schiphol naar de luchthaven bij Parijs vertrok ongeveer een kwartier later. In totaal vertrekken er vrijdag elf vluchten van KLM en Air France vanaf Schiphol.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen