AF-KLM steekt geen extra geld in Alitalia
PARIJS (ANP) - Air France-KLM ziet af van deelname aan een aandelenemissie van 300 miljoen euro van Alitalia, maar blijft wel als samenwerkingspartner bij het Italiaanse bedrijf betrokken.
Dat liet de Frans-Nederlandse luchtvaartgroep donderdag weten. Het belang van 25 procent dat Air France-KLM nu heeft, zal daardoor verwateren.
Volgens Air France-KLM is het herstructureringsplan dat Alitalia woensdag presenteerde ,,een stap in de goede richting''. De Italiaanse luchtvaartmaatschappij voldoet echter nog altijd niet aan de financiële voorwaarden die het bedrijf had gesteld. Verder liet de Frans-Nederlandse onderneming weten dat een eerder dit jaar verstrekte lening van 37,5 miljoen euro wordt omgezet in aandelen.