ENT12 dec '13 08:18

Lies Visschedijk niet kwaad na dood man

Auteur: ANP Nieuws

AMSTERDAM - Actrice Lies Visschedijk is er niet kwaad om dat haar man, filmmaker Marc van Uchelen, is overleden.

ANP Kippa
ANP Kippa

Van Uchelen besloot begin juni uit het leven te stappen.

“Hij is dood hè? Waar moet je dan kwaad op zijn? Op een rododendron op het graf? Dat lukt me niet”, vertelt ze het AD. Sinds de dood van haar man voelt de actrice zich kwetsbaarder. “Ik ben nu de enige die voor mijn gezin moet zorgen en ik had nooit gedacht dat dat zo’n enorm ding zou zijn.”

“Als je jong bent, denk je altijd dat alles vanzelf wel goed komt. En als het niet vanzelf gaat, denk je dat je het wel goed kunt buigen. Dat gevoel ben ik helemaal kwijt.”

Visschedijk wil geen 'zielig geval' worden. “Dat mensen heel lang het gevoel hebben dat ze me heel lang moeten omhelzen en intens gaan aankijken als ze me zien. Ik wil niet zo'n Kniertje zijn die binnenkomt - ‘Kijk me aan, hoe gaat het écht met je?’- daar heb ik dus helemaal geen zin in.”


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen