Leopard blouse Danie Bles populair
AMSTERDAM - De leopard blouse en de legging met studs zijn de kledingstukken van styliste Danie Bles die het snelst over de toonbank vliegen.
Bles lanceerde onlangs haar eigen kledinglijn.
''Ik kan eigenlijk pas over 5 jaar zeggen of het echt goed gaat met mijn eigen kledinglijn'', vindt de styliste. ''Dan heeft de lijn pas een wat stabielere vorm gekregen. Nu is het nog te vroeg om te zeggen: het gaat top.''
Danie Bles mag sterren als Sylvie Meis, Chantal Janzen en Yolanthe Sneijder-Cabau tot haar klantenkring rekenen. Nu Bles haar eigen kledinglijn heeft, is het niet zo dat ze haar sterren meteen in haar eigen kleding steekt. ''Ik blijf onafhankelijk'', zegt de styliste stellig. ''Het zou ongeloofwaardig zijn om mijn klanten van top tot teen in mijn kleding te steken. Ik doe ze alleen dingen van mij aan als dat in het geheel past.''
Niet alleen de carrièrevrouwen zijn gelukkig met Danie's stijladviezen, ook tijdschrift Grazia vindt dat ze kijk op mode heeft. Danie Bles mocht maandag in Amsterdam tijdens een awardshow de prijs voor beste styliste mee naar huis nemen.