Sharon Osbourne in voor royale lippendienst
LONDEN - Sharon Osbourne is bereid om de Britse prins Charles oraal te verwennen als ze van hem een eretitel krijgt.
"Ik wil de titel van Dame. Je moet gewoon even aan zijn *** zuigen", zei ze maandag tijdens de talkshow van Conan O'Brien.
De 60-jarige vrouw van rocker Ozzy Osbourne ging nog even vrolijk verder met fantaseren. Ze stelde zelfs een partnerruil voor, zodat hun partners Ozzy en Camilla zich niet buitengesloten zouden voelen. "Hij kan Camilla dan pakken terwijl ik met Charles bezig ben."
Sharon zou er tijdens feestjes al eens stevig op los hebben geflirt met de prins. "Ik bukte voorover om mijn servetje op te pakken en op de terugweg raakte ik 'per ongeluk' zijn kruis aan", vertelt ze. Eerder onthulde Sharon al graag eens met Charles te willen zoenen.