VOETBAL21 jan '16 22:21

UEFA ondersteunt Infantino met 5 ton

Auteur: ANP Nieuws

NYON (ANP) - De Europese voetbalunie UEFA ondersteunt de verkiezingscampagne van secretaris-generaal Gianni Infantino met 500.000 euro.

EPA
EPA

De 45-jarige Zwitser, die volgende maand voorzitter hoopt te worden van de wereldvoetbalbond FIFA, maakte dat bedrag donderdag zelf bekend. Volgens de topman van de UEFA heeft het hoofdbestuur van zijn organisatie in oktober tijdens een vergadering ingestemd met de financiële bijdrage.

,,Het geld is voornamelijk bedoeld om mijn reizen over de hele wereld te bekostigen'', liet Infantino weten. Hij kan op 26 februari tijdens de verkiezing bij de FIFA al rekenen op de stem van het machtige Duitsland.

Infantino krijgt in zijn strijd om het voorzitterschap van de FIFA concurrentie van de Jordaanse prins Ali bin Al-Hussein, de Fransman Jérôme Champagne, de Zuid-Afrikaan Tokyo Sexwale en sjeik Salman bin Ebrahim al Khalifa uit Bahrein.

De KNVB heeft nog niet bekendgemaakt welke kandidaat de Nederlandse bond gaat steunen.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen