VOETBAL13 mrt '15 19:43

AZ met Jóhannsson en Tankovic tegen Vitesse

Auteur: ANP Nieuws

ARNHEM (ANP) - Trainer John van den Brom van AZ heeft Aron Jóhannsson en Muamer Tankovic vrijdagavond een basisplaats gegeven voor het uitduel met Vitesse.De aanvallers begonnen vorige week tegen FC Utrecht, toen AZ met 6-2 onderuit ging, nog op de bank.

Aron Jóhannsson. ANP
Aron Jóhannsson. ANP

De aanvallers begonnen vorige week tegen FC Utrecht, toen AZ met 6-2 onderuit ging, nog op de bank. Dat geldt vrijdag voor Dabney dos Santos en Robert Mühren. Zij verschenen tegen Utrecht nog wel aan de aftrap.

Thom Haye neemt op het middenveld zoals aangekondigd de plek in van de geschorste aanvoerder Nemanja Gudelj. Jeffrey Gouweleeuw heeft bij AZ de aanvoerdersband om de linkerarm. Bij Vitesse is aanvoerder Guram Kashia terug van een schorsing. Dat gaat ten koste van Dan Mori, die vorige week tegen Heracles Almelo in de slotminuut opzichtig in de fout ging. Heracles wist daardoor nog de 1-1 binnen te prikken.

Het duel in de Gelredome wordt om 20.00 uur op gang gefloten door arbiter Reinold Wiedemeijer.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen