Duel tussen fabrieksclubs PSV en VfL
WOLFSBURG (ANP) - In de derde speelronde van de Champions League ontmoet landskampioen PSV woensdagavond VfL Wolfsburg voor een duel tussen twee echte fabrieksclubs.
PSV werd opgericht door de huidige hoofdsponsor Philips. De relatie tussen VfL Wolfsburg en de autofabriek van Volkswagen in de stad is zowaar nog hechter. Het geplaagde concern is volledig eigenaar van de voetbalclub.
Door de spanning in de sterke groep B zijn de belangen woensdagavond groot in Duitsland. PSV, VfL, Manchester United en CSKA staan na twee pouleduels ieder op drie punten.
PSV mist in de Volkswagen Arena Santiago Arias die is geschorst vanwege een rode kaart in de wedstrijd bij CSKA Moskou. Vermoedelijk krijgt Simon Poulsen daarom een kans als linksback. Maxime Lestienne ontbreekt nog omdat hij van de club de gelegenheid krijgt om de plotselinge dood van zijn moeder te verwerken.
Bij VfL Wolfsburg staat normaal gesproken de Nederlandse goaltjesdief Bas Dost in de spits.