VOETBAL8 aug '15 16:38

Van Gaal blijft lachen op verjaardag

Auteur: ANP Nieuws

MANCHESTER (ANP) - Trainer Louis van Gaal vierde zaterdag zijn 64e verjaardag met een thuiszege van Manchester United op Tottenham Hotspur (1-0).

EPA
EPA

,,Het was een verdiende overwinning'', concludeerde hij. ,,Maar ook een speciale. Het is niet fijn om te verliezen op je verjaardag. Dan lach je niet meer.´´

Van Gaal was vooral tevreden over het optreden van doelman Sergio Romero en verdediger Matteo Darmian. ,,Sergio had een paar geweldige reddingen en Darmian heeft goed gespeeld´´, zei hij. Voor de neutrale toeschouwers was het duel niet zo aantrekkelijk.

Manchester United dwong doelman Michel Vorm van Spurs slechts tot één redding. Spurs kwam niet verder dan vier serieuze doelpogingen. De enige treffer was een eigen doelpunt van Kyle Walker. ,,Het was een moeilijke wedstrijd´´, erkende Van Gaal. ,,Beide ploegen probeerden veel druk te zetten. Daardoor kregen de spelers weinig ruimte.´´


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen