Alles of niets voor Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Voor Liverpool is het dinsdag alles of niets in de Champions League.
De ploeg van de geplaagde manager Brendan Rodgers moet in de laatste groepswedstrijd op Anfield winnen van FC Basel om de achtste finales te bereiken.
De Zwitserse kampioen verdedigt een voorsprong van twee punten op Liverpool en Ludogorets, dat voor een loodzware opgave staat tegen titelverdediger Real Madrid.
De 'Koninklijke' is met de maximale score van vijftien punten al lang zeker van een plek bij de laatste zestien clubs. Liverpool heeft een overwinning nodig om voor het eerst in zes jaar te overwinteren in de Champions League. In 2002 streden de 'Reds' ook met Basel om een plek in de volgende ronde, ook toen moest de Engelse club winnen. Liverpool kwam echter niet verder dan 3-3, waardoor de Zwitsers verder gingen.
In groep A heeft Juventus tegen het al gekwalificeerde Atlético Madrid een punt nodig om verder te gaan. AS Monaco en Zenit Sint-Petersburg strijden in groep C in een rechtstreeks duel om het tweede ticket voor de volgende ronde. In groep D zijn alle beslissingen al gevallen, alleen de eerste plek staat nog op het spel.