VOETBAL19 aug '14 17:45

Suárez was erg depressief

Auteur: ANP Nieuws

BARCELONA (ANP) - Luis Suárez was de afgelopen maanden erg depressief nadat hij op het WK de Italiaanse verdediger Giorgio Chiellini in zijn schouder had gebeten.

EPA
EPA

,,Ik had nergens zin in'', zei de aanvaller dinsdag tijdens zijn officiële presentatie bij FC Barcelona. ,,Het enige wat ik kon doen was sorry zeggen en alles accepteren. Ik heb ook mijn excuses gemaakt aan alle mensen in Uruguay. Het zal echt nooit meer gebeuren.''

Suárez zette op het WK voor de derde keer zijn tanden in een tegenstander. De FIFA heeft hem voor 4 maanden geschorst. De oud-aanvaller van FC Groningen en Ajax mocht afgelopen maandag wel meedoen aan een vriendschappelijk duel tegen het Mexicaanse Léon (6-0). Suárez speelde een kwartier mee.

,,Ik moet nu hard trainen en zorgen dat ik eind oktober erg fit ben'', zei de aanvaller die in het weekeinde van 25 en 26 oktober uitgerekend tegen Real Madrid zijn eerste competitiewedstrijd kan spelen.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen