PSV nog zonder Willems tegen Vitesse
EINDHOVEN (ANP) - Voor Jetro Willems komt de wedstrijd van PSV tegen Vitesse op zaterdag nog te vroeg.
De linksback is onvoldoende hersteld van een knieblessure. Trainer Phillip Cocu rekent wel op Ola Toivonen. De Zweed haakte vorige week met liesklachten af voor de wedstrijd tegen Feyenoord, maar trainde vrijdag weer volop mee.
Cocu had een deel van zijn selectie na de verloren pot in De Kuip (3-1) 2 dagen vrijaf gegeven. ,,Het hoofd even leegmaken, lichamelijk tot rust komen'', zei hij. De club wist de laatste zes wedstrijden niet te winnen en snakt naar een zege. ,,Het uitgangspunt van zaterdag is een speelwijze en manier van voetballen vol overgave, met lef en met durf. Vooruit voetballen en heel veel energie in de wedstrijd stoppen'', aldus Cocu.
Volgens de geplaagde coach is er een kans dat Park Ji-sung al tegen Vitesse terugkeert. ,,Hij kan alles weer meedoen. Zijn voet is hersteld, dat is voor ons het belangrijkste. Wellicht zou hij erbij kunnen zijn, maar dan is 90 minuten wel te veel.''
Cocu rekent op de volle steun van het publiek, dat zich bijzonder kritisch heeft getoond. ,,Ik ben er 100 procent van overtuigd dat er een goede sfeer zal zijn. Het is logisch dat er mensen zijn die teleurgesteld zijn, maar wij zijn ook niet tevreden waar we nu staan. We moeten er alles aan doen om te zorgen dat we wedstrijden gaan winnen.''