
De 38-jarige middenvelder van New York Red Bulls zou graag zien dat de spelers van het nationale elftal woensdagavond met de rug naar hun vlag het volkslied meezingen. Brazilië speelt dan tegen Mexico in de Confederations Cup.
De vrijetrappenspecialist, die tussen 2002 en 2008 furore maakte bij Olympique Lyon, deed zijn oproep op Facebook. ,,Ik denk dat dit een uitstekende mogelijkheid is voor de spelers om te laten zien dat ze met een vredig protest solidair zijn met de demonstranten'', aldus Juninho.
Er zijn in Brazilië de laatste dagen veel protesten, omdat de regering veel geld in de organisatie voor het WK in 2014 pompt, terwijl het land kampt met grote armoede. Ook wordt er gedemonstreerd tegen corruptie.