SPORT23 aug '14 11:13

Zwemmers naar finale 4x200 meter vrij

Auteur: ANP Nieuws

BERLIJN (ANP) - De Nederlandse zwemmers zijn zaterdag bij de Europese titelstrijd in Berlijn doorgedrongen tot de finale van de 4x200 meter vrije slag.

ANP
ANP

Ferry Weertman, Dion Dreesens, Joost Reijns en Sebastiaan Verschuren realiseerden een tijd van 7.15,52. Het viertal kwalificeerde zich hiermee als derde voor de eindstrijd.

De mannen waren na afloop tevreden. ,,Het ging goed. Het enige doel was om de finale te halen en dat is gelukt'', zei Verschuren. Volgens de Amsterdamse zwemmer moet de estafette de komende jaren een belangrijk speerpunt worden. ,,De KNZB en technisch directeur Joop Alberda willen in ons investeren omdat deze estafette mogelijkheden heeft. We zwommen hier nu voor het eerst samen. We moeten nog wel een team worden, maar het begin is er.''


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen