Meer Nieuws23 nov '12 20:47

Dodelijke schietpartij in Badhoevedorp

Auteur: Pieter van den Akker

Een 41-jarige man is vrijdag aan het einde van de middag doodgeschoten op de Nieuwemeerdijk in Badhoevedorp. Twee andere mannen raakten gewond.

Het is niet bekend hoe ze er aan toe zijn. Ook het motief voor de schietpartij is niet bekend, meldt de politie.

Volgens een politiewoordvoerster waren er twee daders. Zij zijn met een kleine grijze auto weggereden richting de snelweg A9. Het tweetal is nog voortvluchtig. De politie heeft een helikopter ingezet om naar ze te zoeken.

Martin H.
De Nieuwe Revu meldt dat de doodgeschoten man Martin H. is. De politie wil daar niets over zeggen. H. en een handlanger gijzelden in 2000 een familie in het Limburgse Helden, toen ze op de vlucht waren voor de politie. De vader van H. zit momenteel in de gevangenis. Hij is veroordeeld tot 7 jaar celstraf voor de handel in cocaïne.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen