Ook aan de andere kusten is het heerlijk weer, met temperaturen tussen de 23 en 26 graden. Alleen in het noordoosten van het land blijft de temperatuur iets achter, meldt weerbureau Meteo Consult.
Na zondag
De fraaie omstandigheden komen door een hogedrukgebied boven Scandinavië. Na zondag krijgt het concurrentie van een lagedrukgebied boven de Atlantische Oceaan. Soms levert dat een regen- of onweersbui op. Het grootste deel van de tijd is het echter droog, met af en toe ook flink wat zon en het blijft warm met temperaturen tussen de 22 en 27 graden.
Zaterdag was het het ook al lekker weer voor het strand. De wegen naar het stand liepen vol, maar alleen op de toegangswegen naar de Zeeuwse stranden liep het verkeer af en toe vast.