Wat was het feest gisteravond in Haaksbergen
Duizenden rookworsten, honderden koppen snert en prachtig glad natuurijs. De eerste schaatswedstrijd op natuurijs in Haaksbergen trok duizenden liefhebbers. Een verslag vanaf het ijs.
Onze verslaggever Harmen van der Veen was één van de enthousiaste toeschouwers. Hij sprak enkele van de schaatsers, deed verslag van de wedstrijd en liep ook nog eens een opperst vrolijke Piet Paulusma tegen het lijf.
De winnaar van de eerste marathon op natuurijs van 2016 werd uiteindelijk de 27-jarige Gary 'De Beer uit Gramsbergen' Hekman. Bij de vrouwen won de 23-jarige Irene Schouten. Overigens woont Erik Hulzebosch volgens Wikipedia in het buurtschap Loozen. En dat ligt pal tegen Gramsbergen aan. Een omgeving met goede streekproducten dus!