Alle aanvallers Kabul gedood
De verantwoordelijken voor de aanvallen dinsdag op het presidentieel paleis, het ministerie van Defensie en het hoofdkwartier van de CIA in Kabul zijn allemaal gedood.
Dat heeft de politiechef van Kabul bekendgemaakt.
De aanval was opgeëist door de Taliban. ,,Vandaag om 06:30 uur hebben een aantal martelaren het presidentieel paleis, het ministerie van Defensie en het Ariana Hotel aangevallen," liet Taliban-woordvoerder Zabihullah Mujahid weten via een sms-bericht aan persbureau Reuters. Het Ariana Hotel staat bekend als het hoofdkwartier van de Amerikaanse inlichtingendienst CIA in Afghanistan.
Er waren verschillende explosies gemeld in de Afghaanse hoofdstad. De aanval vond plaats vlak voordat president Hamid Karzai een persconferentie zou geven. Het is niet bekend of Karzai in het paleis aanwezig was tijdens de aanval.