Nieuws25 nov '11 05:58

Klimaattop of flop?

Auteur: BNR Webredactie

Moet staatssecretaris Atsma van Milieu nu wel of niet naar de klimaattop in Durban? Het kabinet gelooft niet erg in succes van de internationale top, die daar maandag begint.

Atsma kreeg donderdagavond in de Tweede Kamer het dringende advies om maar thuis te blijven. "Wat sommige partijen betreft hoeft Atsma niet naar Durban te gaan", stelt politiek verslaggever Hans Verbeek vast. "De ambities van het rechtse kabinet op klimaatgebied zijn niet groot genoeg, zeggen de linkse partijen in de Kamer. En VVD en PVV plaatsen juist vraagtekens bij internationale klimaatafspraken, omdat die in hun ogen toch niets opleveren."

Maar dat bestrijdt staatssecretaris Atsma. "De afspraken van het Kyoto-verdrag op het gebied van CO2-uitstoot worden gehaald."


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen