Drie mensen vast
Maandag pakte de Belgische politie bij invallen bij depots van PostNL negen mensen op. Volgens een woordvoerster van PostNL België zitten nog drie van de negen vast. Het Laatste Nieuws (HLN) stelt dat Van Rillaer een van hen is, net als de 'operations manager' en een derde medewerker.
CEO PostNL België in de cel na inval in drie depots https://t.co/E1Q2YqDQol
— HLN.BE (@HLN_BE) March 29, 2022
Lees ook | 'PostNL neemt maatschappelijke verantwoordelijkheid serieus'
Criminele organisatie
Volgens de krant worden de drie ervan beschuldigd leiding te geven aan een criminele organisatie. Ook zou er sprake zijn van mensenhandel en valsheid in geschrifte. De raadkamer zal vrijdag over hun detentie beslissen, aldus de krant.

Ondertussen blijven twee depots van het postbedrijf, in Wommelgem en Willebroek, verzegeld. De pakjes die daar liggen kunnen voorlopig niet bezorgd worden. PostNL is al langer doelwit van de Belgische autoriteiten vanwege onder meer vermeende misstanden rond zwartwerk en deeltijdwerk. In november werd het depot in Wommelgem ook al enkele dagen verzegeld. PostNL heeft momenteel negen pakkettendepots in België en één sorteercentrum.
Lees ook | 2021 goed jaar voor PostNL